95

Didėjant interneto vartotojų skaičiui, interneto svetainė tampa ypač svarbi Jūsų įmonės įvaizdžio dalis. Funkcionali, informatyvi, šiuolaikiško dizaino svetainė - raktas į Jūsų įmonės sėkmę.


Tinklapiai mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams
Įvairūs interneto rinkos tyrimai rodo, kad kasmet daugėja žmonių, kurie internato puslapius peržiūri naudodami mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Jei Jūsų interneto svetainė nebus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams – parasite daug potencialių klientų.

Mūsų sukurtas tinklapis mobiliesiems įrenginiams atitiks Jūsų interneto puslapio ar prekės ženklo stilistiką. Kuriant puslapį bus paruošta patogi paslaugų ar produkcijos, prekių navigacija.

www.BestStyle.Lt komandos kurtos interneto svetainės mobiliesiems įrenginiams yra pritaikytos prie mažų ekranų, turi patogią navigaciją, visą – pilno puslapio funkcionalumą bei yra suderinamos su visomis mobilių įrenginių operacinėmis sistemomis: iOS, Android, Windows ir kt.


Generuojame QR kodą! Pritaikome QR kodą Jūsų reklamoje
Brūkšninis kodas – tai fiksuoto duomenų kiekio laikmena, skirta objektui identifikuoti. Perduodant daugiau duomenų, būtinas pranašesnis informacijos kodavimo būdas. Tam ir buvo sukurtas QR kodas. Norint perskaityti QR kodą tereikia paprasčiausio smarthphone’o (išmaniojo telefono).

Kokios QR kodo naudojimo galimybės?

  1. URL. Mobiliuoju telefonu perskaitytas QR kodas gali nukreipti pirkėją į tinklalapį, kuriame aprašoma prekė/paslauga.
  2. Text. Galimybė aprašyti 250 simbolių tekstą: nuolaidos kodas, adresas, papildoma informacija ir kt.
  3. Phone number. Galimybė įrašyti telefono numerį į kodą, tokiu būdų nereikia atlikti papildomų veiksmų telefone – tiesiogiai sujungiama su pašnekovu.
  4. SMS. Reklamose rodomas QR kodas gali būti panaudotas automatiškai parengti SMS žinutę su 160 simbolių tekstu ir gavėjo numeriu.

QR kodo pritaikymo galimybės:
QR kodą galima pritaikyti vizitinėje kortelėje, reklaminėje medžiagoje, parduotuvėje, savo interneto puslapyje ir pan.

www.BestStyle.Lt puslapio nuorodos QR kodo pavyzdys:

BestStyle.Lt QR kodas


Jūsų įmonės puslapis Facebook`e
Kuriame puslapius didžiausiame socialiniame tinke – „Facebook.com“. Taip pat integruojame facebook`o įskiepius į jau sukurtas svetaines. Tokiu būdu Jūs ir Jūsų klientai daug papraščiau ir efektyviau galės dalintis informacija apie Jūsų naujienas, akcijas, prekes ir paslaugas. Informacija gali būti pateikiama ne tik teksto, bet ir grafiniu, vaizdiniu, video, audio pavidalu.

Mes ne tik sukursime Jums facebook`o fanų puslapį su išskirtiniu dizainu, integruosime jį į Jūsų svetainę, bet ir galėsime jį prižiūrėti, talpinti visas Jūsų naujienas bei akcijas, kurias iškart pastebės potencialiūs klientai.


Naujas tinklalapis. Naujos paslaugos. Naujos, dar mažesnės kainos.

Startuoja visiškai atnaujintas „www.BestStyle.Lt“ internetinis puslapis, kuriame rasite naujų paslaugų, naujų funkcijų ir naujų galimybių.
Kviečiame naudotis naujomis mūsų paslaugomis, o atsiliepimus bei pasiūlymus siųskite į el. paštą info@beststyle.lt.


Mes Jus informuosime!
Kviečiame visus užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir pirmiems sužinoti apie naujienas, naujas akcijas, nuolaidas bei naujas paslaugas. Taip pat laikas nuo laiko naujienų prenumeratoriams pasiūlysime ir specialias akcijas bei nuolaidas!

Nuo šiol naujienlaiškio prenumerata yra ne tik greičiausias būdas sužinoti „BestStyle.Lt“ naujienas, bet ir galimybė būti maloniai nustebintam. Pažadame, kad nebūsime įkyrūs ir be reikalo Jūsų pašto dėžučių neatakuosime – informuosime tik apie tikrai vertas dėmesio akcijas, naujas nuolaidas ar paslaugas.

Taip pat pažadame, kad imsimės visų Jūsų duomenų apsaugos priemonių.


Ypatingas pasiūlymas!

Pasinaudokite akcijos pasiūlymu ir nušaukite net 5 zuikius vienu šūviu!

1. Profesionalus, šiuolaikiškas dizainas;
2. Turinio valdymo sistema;
3. Internetinio vardo registravimas 1 metams;
4. Svetainės talpinimas serveryje 1 metams;
5. 50 Elektroninio pašto dėžučių ir kt.

Akcijos paketas tik už 444 Lt / 129 Eur (akcijos laikas neribotas)

Daugiau informacijos: info@beststyle.lt


Rašykite tiesiai iš svetainės. Užsisakyti interneto puslapį ar gauti atsakymą, į Jums rūpimą klausimą, galite užpildę kontaktinę formą, ją rasite čia –> Kontaktai.


AKCIJA! Dėmesio, nuo šiol galite patys reguliuoti tinklapio kainą nepriklausomai nuo jo sudėtingumo. Jei Jūs rekomenduosite mus potencialiam užsakovui, iš karto gausite 25% nuolaidą visoms mūsų paslaugoms, o jei rekomenduosite net dviems, tada nuolaida Jūsų užsakytoms paslaugoms padidės iki 50%!


Sukurtas www.BestStyle.Lt pašto serveris. Jį galite pasiekti adresu – http://mail.beststyle.lt.
Norite el. pašto dėžutės jusu_vardas@beststyle.lt? Tuomet skubėkite užsisakyti, pašto dėžučių kiekis ribotas. Daugiau informacijos gausite parašę mums į el. paštą adresu:  info@beststyle.lt.


Pradėtas vystyti el. komercijos sprendimų kūrimas ir diegimas. Susidomėjote – rašykite į el.paštą adresu:  info@beststyle.lt.