Apie mus

www.BestStyle.Lt – laisvai samdomų web dizaino, interneto tinklapių kūrimo, jų administravimo, vystymo, palaikymo specialistų komanda. Mes siūlome Jums interneto svetaines, atitinkančias šiuolaikines dizaino tendencijas, programavimo pasiekimus šioje, nuolat tobulėjančioje, srityje. Pagrindinis dėmesys skiriamas kliento norams ir pageidavimams įgyvendinti.

Mes nesame uždaroji akcinė bendrovė. Mes esame specialistų komanda, kuri pasirengusi sukurti Jūsų kompaniją ar veiklą reprezentuojančius bei pelną ir naudą nešančius informacinių sistemų produktus. To tikslo siekdami rūpinamės, kad būtų tinkamai vykdoma darbuotojų motyvacija, kvalifikacijos kėlimas, naujų technologijų diegimas.

Dirbame pagal pasiteisinančią darbo metodiką ir sukauptą patirtį, todėl nevarginame užsakovų bei taupome visų laiką. Projektas kuriamas tokia eiga, kuri minimaliai sumažina Jūsų laiko sąnaudas.

Džiaugiamės kiekvienam klientui rodydami dėmesį ir tinkamai atlikdami darbus. Mes didžiuojamės savo klientais, skiriame indvidualų dėmesį kiekvienam pageidavimui. Koncentruojamės į kokybiško produkto kūrimą ir aukštą aptarnavimo lygį.

Projektus baigiame visapusiškai apmokydami klientus, klientui pareikalavus, paruošiame rašytinę dokumentaciją, kad neliktų neaiškumų ar nesuprantamų terminų.

Netoleruojame prastos kokybės darbų, stengiames neatsilikti nuo greitai besikeičiančių interneto technologijų madų. Nors mūsų taikinio centre – vartotojas, tačiau norime jog, mūsų darbai būtų puikiai vertinami kolegų bei konkurentų tarpe.

Mėgstame savo darbą ir tobulėjame su kiekvienu nauju sukurtu kūriniu. Niekuomet nestovime vietoje ir nelaukiame, kol mus pralenks!

Kodėl verta rinktis mus?

K

Kompetencija

Turime daugiau nei 14 metų darbinės patirties. Siūlome daugybę paslaugų, kurios vienaip ar kitaip siejasi su interneto puslapių kūrimu.

K

Kaina

Esame ko gero pigiausi Lietuvoje! Susisiekite su mumis ir mes per 24 valandas pateiksime galutinę puslapio kūrimo kainą.

K

Kokybė

Kokybė, vienas svarbiausių mūsų prioritetų, siekiame tik aukščiausios kokybės ir standartų.