DUK – Dažnai Užduodami Klausimai

 1. Kam apskritai reikalinga svetainė? Kokybiška svetainė – verslo sėkmės garantas. Svetainės pagalba Jūs surasite naujus klientus bei sėkmingai konkuruosite rinkoje.
 2. Kodėl nepatartina pačiam kurti svetainę, naudojant, tarkim, FrontPage? Nes geriau neturėti jokios svetainės negu turėti prasta. Kam moketi už anti-reklama? Prasta svetainė – Jūsų priešas, nes ji atbaido klientus.
 3. Kodėl dizainas negali kainuoti 15 Eur? Nes geriau neturėti jokios svetainės negu turėti prasta. Kam moketi už anti-reklama? Prasta svetainė – Jūsų priešas, nes ji atbaido klientus.
 4. Ar galėsiu pats tvarkyti svetainės tekstus, įsidėti nuotraukas? Taip. Svetainėje įdiegsime TVS (turinio valdymo sistemą). Kaip pavadinimas sako, šios sistemos skirtos svetainės turiniui valdyti. Tai reiškia, kad visą svetainėje esančią informaciją (tekstus, paveiksliukus, video medžiagą) galėsite keisti patys. Jums nereikės kažko samdyti, kad valdytų Jūsų svetainės turinį – sistemą yra labai paprasta naudoti.
 5. Keliomis kalbomis galėsiu pateikti informaciją svetainėje? Kalbų skaičius yra neribotas. Užsienio kalbas galėsite įjungti/ išjungti su turinio valdymo sistema.
 6. Kaip mano svetainė bus populiarinama? Jūsų svetainę užregistruosime į Lietuvos svetainių nuorodų katalogus ir paieškos sistemas.
 7. Ar taikote nuolaidų sistemą? Nuolaidų sistemą taikome įvairiems užsakymams.
 8. Turiu klausimų, kur kreiptis? Mums galite rašyti į el. paštą  info@beststyle.lt  taip pat galite užpildyti kontakinę formą.
 9. Ar pas Jus galima užsisakyti reklaminių skydelių? Taip, galima. Ko gero sudėtinga rasti svetainę, kurioje nėra reklamų. Reklaminiai baneriai – animuotos nedidelės reklamėlės, skirtos patalpinti kitose svetainėse. Geras ir nebrangus būdas reklamuoti savo svetainę ir kelti jos lankomumą bei didinti potencialių klientų kiekį. Kaina priklauso nuo skydelių (benerių) dydžio, kiekio.
 10. Turiu savo serverį, ar Jūs diegiate pašto sistemas? Taip, diegiame, galime pasiūlyti tokias sistemas kaip „RoundCube“, „Webmail“, „SquirrelMail“, „Uebimiau Webmail“  bei kitas.
 11. Kiek kainuoja interneto puslapio sukūrimas? Konkrečias kainas apibrėžti sudėtinga, nes svetainių kūrimas kiekvienu atveju skiriasi ir priklauso nuo daugelio faktorių (dizaino sudėtingumas, programavimo darbų apimtis, pageidavimai, pakeitimų skaičius ir t.t.). Norėdami sužinoti planuojamo tinklapio ar kitos mūsų teikiamos paslaugos kainą – parašykite mums ir tuomet, aptarę projektą, galėsime ją nustatyti. Mes iš anksto galime Jus užtikrinti, kad www.BestStyle.Lt komandos teikiamos paslaugos yra pigios, bet kokybiškos! Nežiūrint į užsakymo kainą ir apimtį, kompromisas visada įmanomas.
 12. Ar galite sukurti prezentacinę svetainę? Taip, galime. Tai neblogas būdas reklamuoti prekę. Šis svetainės tipas nuo įprastos svetainės skiriasi informacijos gausa. Prezentacinės svetainės informacijos kiekis yra mažas, bet jose gausu grafinių elementų, animacijos, efektų. Prezentacinės svetainės paskirtis, skirtingai nuo kitų, ne informuoti, bet užkabinti lankytoją. Tai pasiekiama įspūdingu dizainu, vizualiniais efektais, garsais.
 13. Kas yra TVS, (Turinio Valdymo Sistema)? Turinio Valdymo Sistema (angl. Content Management System) – įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys informacinių sistemų turinio (tekstinio ir grafinio) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų (programavimo) žinių.

Kodėl verta rinktis mus?

K

Kompetencija

Turime daugiau nei 14 metų darbinės patirties. Siūlome daugybę paslaugų, kurios vienaip ar kitaip siejasi su interneto puslapių kūrimu.

K

Kaina

Esame ko gero pigiausi Lietuvoje! Susisiekite su mumis ir mes per 24 valandas pateiksime galutinę puslapio kūrimo kainą.

K

Kokybė

Kokybė, vienas svarbiausių mūsų prioritetų, siekiame tik aukščiausios kokybės ir standartų.