Tinklapiai mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams

Tinklapiai mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams
Įvairūs interneto rinkos tyrimai rodo, kad kasmet daugėja žmonių, kurie internato puslapius peržiūri naudodami mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Jei Jūsų interneto svetainė nebus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams – parasite daug potencialių klientų.

Mūsų sukurtas tinklapis mobiliesiems įrenginiams atitiks Jūsų interneto puslapio ar prekės ženklo stilistiką. Kuriant puslapį bus paruošta patogi paslaugų ar produkcijos, prekių navigacija.

www.BestStyle.Lt komandos kurtos interneto svetainės mobiliesiems įrenginiams yra pritaikytos prie mažų ekranų, turi patogią navigaciją, visą – pilno puslapio funkcionalumą bei yra suderinamos su visomis mobilių įrenginių operacinėmis sistemomis: iOS, Android, Windows ir kt.

QR kodo generavimas!

Generuojame QR kodą! Pritaikome QR kodą Jūsų reklamoje
Brūkšninis kodas – tai fiksuoto duomenų kiekio laikmena, skirta objektui identifikuoti. Perduodant daugiau duomenų, būtinas pranašesnis informacijos kodavimo būdas. Tam ir buvo sukurtas QR kodas. Norint perskaityti QR kodą tereikia paprasčiausio smarthphone’o (išmaniojo telefono).

Kokios QR kodo naudojimo galimybės?

  1. URL. Mobiliuoju telefonu perskaitytas QR kodas gali nukreipti pirkėją į tinklalapį, kuriame aprašoma prekė/paslauga.
  2. Text. Galimybė aprašyti 250 simbolių tekstą: nuolaidos kodas, adresas, papildoma informacija ir kt.
  3. Phone number. Galimybė įrašyti telefono numerį į kodą, tokiu būdų nereikia atlikti papildomų veiksmų telefone – tiesiogiai sujungiama su pašnekovu.
  4. SMS. Reklamose rodomas QR kodas gali būti panaudotas automatiškai parengti SMS žinutę su 160 simbolių tekstu ir gavėjo numeriu.

QR kodo pritaikymo galimybės:
QR kodą galima pritaikyti vizitinėje kortelėje, reklaminėje medžiagoje, parduotuvėje, savo interneto puslapyje ir pan.

www.BestStyle.Lt puslapio nuorodos QR kodo pavyzdys:

BestStyle.Lt QR kodas

Jūsų įmonės puslapis Facebook`e

Jūsų įmonės puslapis Facebook`e
Kuriame puslapius didžiausiame socialiniame tinke – „Facebook.com“. Taip pat integruojame facebook`o įskiepius į jau sukurtas svetaines. Tokiu būdu Jūs ir Jūsų klientai daug papraščiau ir efektyviau galės dalintis informacija apie Jūsų naujienas, akcijas, prekes ir paslaugas. Informacija gali būti pateikiama ne tik teksto, bet ir grafiniu, vaizdiniu, video, audio pavidalu.

Mes ne tik sukursime Jums facebook`o fanų puslapį su išskirtiniu dizainu, integruosime jį į Jūsų svetainę, bet ir galėsime jį prižiūrėti, talpinti visas Jūsų naujienas bei akcijas, kurias iškart pastebės potencialiūs klientai.

Naujas tinklalapis. Naujos paslaugos. Naujos, dar mažesnės kainos.

Naujas tinklalapis. Naujos paslaugos. Naujos, dar mažesnės kainos.

Startuoja visiškai atnaujintas „www.BestStyle.Lt“ internetinis puslapis, kuriame rasite naujų paslaugų, naujų funkcijų ir naujų galimybių.
Kviečiame naudotis naujomis mūsų paslaugomis, o atsiliepimus bei pasiūlymus siųskite į el. paštą info@beststyle.lt.

Ypatingas pasiūlymas

Pasinaudokite akcijos pasiūlymu ir nušaukite net 5 zuikius vienu šūviu!

  1. Profesionalus, šiuolaikiškas dizainas;
  2. Turinio valdymo sistema;
  3. Internetinio vardo registravimas 1 metams (sekantys metai tik 13 Eur);
  4. Svetainės talpinimas serveryje 1 metams (sekantys metai tik 24 Eur);
  5. 50 Elektroninio pašto dėžučių ir kt.

Akcijos paketas tik už 333 Eur (akcijos laikas neribotas)

Daugiau informacijos: info@beststyle.lt

Kontaktų forma

Rašykite tiesiai iš svetainės. Užsisakyti interneto puslapį ar gauti atsakymą, į Jums rūpimą klausimą, galite užpildę kontaktinę formą, ją rasite čia –> Kontaktai.

Pradėtas el. komercijos vystymas

Pradėtas vystyti el. komercijos sprendimų kūrimas ir diegimas. Susidomėjote – rašykite į el.paštą adresu:  info@beststyle.lt.

Kodėl verta rinktis mus?

K

Kompetencija

Turime daugiau nei 14 metų darbinės patirties. Siūlome daugybę paslaugų, kurios vienaip ar kitaip siejasi su interneto puslapių kūrimu.

K

Kaina

Esame ko gero pigiausi Lietuvoje! Susisiekite su mumis ir mes per 24 valandas pateiksime galutinę puslapio kūrimo kainą.

K

Kokybė

Kokybė, vienas svarbiausių mūsų prioritetų, siekiame tik aukščiausios kokybės ir standartų.